Total Commander - tai yra programinė įranga skirta failų administravimui. Dažniausiai naudojama perkėlimui failų tarp serverio ir kompiuterio, tačiau turi ir daugiau funkcijų. Platesnę informaciją apie šios programos galimybes galite rasti adresu: https://www.ghisler.com Norint naudotis šia programa, ją reikia parsisiųsti ir įsidiegti kompiuteryje.

Atsisiųsti Total Commander

1. Įsidiegę Total Commander atsidarykite programą. Viršuje esančiame meniu pasirinkite "Net" ir tada pasirinkite "FTP Connect...":


2. Jums bus atidaroma lentelė, kurioje pasirinkite "New connection...":


3. Šioje lentelėje reikės nurodyti serverio nustatymus. Svarbiausi laukeliai yra: Session - prisijungimo pavadinimas (galite nurodyti, kokį norite pavadinimą); Host Name - jūsų serveris (serverio pavadinimas), kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: ftp.viktoras.net ar kt.); User Name - vartotojo vardas su kuriuo jungiatės prie serverio; Password - slaptažodis su kuriuo jungiatės prie serverio. Jeigu neatsimenate savo serverio pavadinimo, prisijungimo vardo ar slaptažodžio, jį galite sužinoti klientų sistemoje pagal šią instrukciją. Užpildę nurodytus laukelius pasirinkite "OK":


4. Laukelyje "Connect to" atsiras Jūsų sukurtas prisijungimas. Dešinėje pusėje pasirinkite "Connect" ir būsite prijungti prie serverio:


5. Jeigu trečiame žingsnyje suvesti duomenys bus teisingi, Jūs būsite sėkmingai prijungti prie serverio. Galėsite naudotis FTP protokolo galimybėmis: parsisiųsti failus ("drag-n-drop" principas), juos koreguoti, įkelti atgal į serverį jau pakoreguotus ir pan. Taip pat galėsite keisti duomenų perkėlimo tipus "Transfer mode", bei atsijungti baigę darbus - "Disconnect":1000

Komentarai (0)

Tu mano mylimas lankytojas :) visada parasai komentara pirmas :D